Rancho Lot
Wedding Planner - Rancho Lot - Nowy Targ

Konsultantka ślubna - Kinga Węgrzyn

Dzień ślubu to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w Wasze ręce oddajemy certyfikowaną konsultantkę ślubną - Kingę Węgrzyn.

To ona stoi za nie jednym przyjęciem zorganizowanym w Rancho Lot. Dzięki niej, możemy zaoferować Wam wsparcie logistyczne oraz pomoc w trakcie przygotowań jak i podczas samego przyjęcia.

Kinga Węgrzyn

Cześć, nazywam się Kinga. Myśl o zostaniu wedding plannerem pojawiła się dwa lata temu, w 2020 roku, kiedy to cała branża ślubna nagle zwolniła (z wiadomych względów). Postanowiłam, że to idealny czas na rozwój i na podniesienie sobie wyżej poprzeczki.

Ukończyłam certyfikowany kurs na wedding plannera oraz koordynatora dnia ślubu.

Uwielbiam, kiedy dzielicie się ze mną swoją historią. A największą radość sprawia mi kiedy kontaktują się ze mną przyszli nowożeńcy i mówią, że trafiają do mnie z polecenia Par Młodych, które organizowały już u nas swoje wesele. Uśmiechy na twarzach, słowa podziękowania po przyjęciu i a czasem łza wzruszenia (raz nawet u Pana Młodego) są dla mnie największą nagrodą. Za to najbardziej lubię tę pracę. 

A teraz bardziej prywatnie  na podium zaraz po organizacji wesel jest trekking i wspinaczka w górach. Mam duszę podróżnika i uwielbiam jeść - nie bez powodu mój ukochany jest kucharzem. 

Oferta

Usługa organizacji Ślubu i Wesela

Organizacja ślubu i wesela to ekscytujący i piękny czas. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że aby zorganizować wszystko idealnie od A do Z, należy poświęcić mnóstwo czasu, co dla wielu osób jest bardzo trudne i wyczerpujące.

I tu właśnie pojawiam się ja.

Będę podpowiadać Wam najlepsze rozwiązania oraz podwykonawców, a do Was będzie należało ostatnie słowo i wybór.

Możecie liczyć na moje 6- letnie doświadczenie przy organizacji wesel i pomoc na każdym etapie organizacji. Poprowadzę Was podczas planowania przyjęcia, wskażę sprawdzone rozwiązania, zwrócę Waszą uwagę na istotne elementy organizacji, aby Wasza uroczystość była idealnie zaplanowana i zrealizowana według Waszych oczekiwań.

Dzięki mojemu wsparciu zyskacie cenny czas, spokój oraz pewność, że nic Was nie zaskoczy.

Będziecie Gościem na swoim weselu, a ja zajmę się gaszeniem pożarów!

Trwa ładowanie strony...